Nasze Produkty

Zamknij
Papiery Techniczne
Papiery Techniczną są to materiały poddane dodatkowej obrócce , papier lub karton zostaje nasączony lub zaimpregrnowany, dzięki czemu zyskuje dodakowe właściowści mechaniczne, które mogą zostać wykorzystane np w opakowaniach. Posiadamy produkty: antypoślizgowe, niepalne, silikonowane, samoprzylepne lub antyprzylepne.
Zamknij
Folie Barierowe
Opakowania wykorzystujące folie barierowe i pochłaniace wilgoci, są alternatywą dla foli i papierów antykorozyjych VCI. Dzięki wykorzystaniu materiałów o wysokiej gęstości i niskiej przepuszczalności, zapobiegają dostawaniu się wilgoci powodującej korozję do środka opakowania. Dodatkowym zabezpieczniem są pochłaniacze wilgoci, które wchłaniają wilgoć, zgromadzoną w trakcie procesu pakowania. Jest to bardzo skuteczna metoda, gwarantująca długotrwałą ochronę.
Zamknij
Opakowania Antykorozyjne Vci
Opakowania antykorozyjne VCI. Jest to sucha metoda zabezpieczenia antykorozyjnego. Z nośnika, którym najszęsciej jest papier-BRANOcell, foliba-BRANOplast lub specjalny płyn-BRANOfluid , wydostają się lotne inhibitory korozji, które dzięki swoim chemicznym właściwością zapobiegają procesowi korozji. W opakowaniu wykorzystującym folie lub papier VCI, tworzy się ochrona atmosfera, doskonale zabezpieczająca wszelkie metalowe wyroby. Jest to wygodna, szybka i ekologiczna forma ochrony, gwarantująca nawet trzy letnią ochronę wytorów metalowych. Możliwość otworzenia opakowania i ponownego zamknięcia jest wielkiem atutem.
Zamknij
Karton Makulatorowy
W oparciu o współpracę z naszymi zaufanymi dostawcami prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości kartonów makulaturowych. W naszej ofercie posiadamy kartony białe, szare i brązowe w różnych gramaturach i typach. Możemy dostarczyć tekturę w rolach, arkuszach i bobinach. Nasze materiały doskonale się sprawdzają przy produkcji: tub, tulei, kratownic, gilz, teczek i wielu innych produktów.
Zamknij
Maty Pakowcze
Dysponujemy również opakowaniami zapewniającymi ochronę mechaniczną. Maty pakowcze, doskonale sprawdzają się w roli klasycznych opakowań nie wymagających ochrony antykorozyjnej. Mata Pakowcza jest doskonałą alternatywą dla klascznych cięzkich drewnianych materiałów. Jest wykonana z płyty pilśniowej i wzmocnionej foli, która gwaratują trwałość i wytrzemałość opakowania, dzięki odpowiednim nacięcią, jest elastyczna i można ją dopasować do kształtu przedmiotu.
Zamknij
Papiery Kraftowe
Papiery Kraftowe opis
Certyfikaty
Certyfikat ochrony antykorozyjnej
Certyfikat potwierdzający pochodzenia materiałów wykonanych z drewna, uzyskanych w zgodzie z normami ekologicznymi
Certyfikat współpracy z systemem certyfikacji leśnej, której głównym celem jest promocja zrównoważonej gospodarki leśnej
Certyfikat systemu zarządzania jakością