Nasze Produkty

Zamknij
Papiery Techniczne
Papiery Techniczną są to materiały poddane dodatkowej obrócce , papier lub karton zostaje nasączony lub zaimpregrnowany, dzięki czemu zyskuje dodakowe właściowści mechaniczne, które mogą zostać wykorzystane np w opakowaniach. Posiadamy produkty: antypoślizgowe, niepalne, silikonowane, samoprzylepne lub antyprzylepne.
Zamknij
Folie Barierowe
Opakowania wykorzystujące folie barierowe i pochłaniace wilgoci, są alternatywą dla foli i papierów antykorozyjych VCI. Dzięki wykorzystaniu materiałów o wysokiej gęstości i niskiej przepuszczalności, zapobiegają dostawaniu się wilgoci powodującej korozję do środka opakowania. Dodatkowym zabezpieczniem są pochłaniacze wilgoci, które wchłaniają wilgoć, zgromadzoną w trakcie procesu pakowania. Jest to bardzo skuteczna metoda, gwarantująca długotrwałą ochronę.
Zamknij
Opakowania Antykorozyjne Vci
Opakowania antykorozyjne VCI. Jest to sucha metoda zabezpieczenia antykorozyjnego. Z nośnika, którym najszęsciej jest papier-BRANOcell, foliba-BRANOplast lub specjalny płyn-BRANOfluid , wydostają się lotne inhibitory korozji, które dzięki swoim chemicznym właściwością zapobiegają procesowi korozji. W opakowaniu wykorzystującym folie lub papier VCI, tworzy się ochrona atmosfera, doskonale zabezpieczająca wszelkie metalowe wyroby. Jest to wygodna, szybka i ekologiczna forma ochrony, gwarantująca nawet trzy letnią ochronę wytorów metalowych. Możliwość otworzenia opakowania i ponownego zamknięcia jest wielkiem atutem.
Zamknij
Karton Makulatorowy
W oparciu o współpracę z naszymi zaufanymi dostawcami prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości kartonów makulaturowych. W naszej ofercie posiadamy kartony białe, szare i brązowe w różnych gramaturach i typach. Możemy dostarczyć tekturę w rolach, arkuszach i bobinach. Nasze materiały doskonale się sprawdzają przy produkcji: tub, tulei, kratownic, gilz, teczek i wielu innych produktów.
Zamknij
Maty Pakowcze
Dysponujemy również opakowaniami zapewniającymi ochronę mechaniczną. Maty pakowcze, doskonale sprawdzają się w roli klasycznych opakowań nie wymagających ochrony antykorozyjnej. Mata Pakowcza jest doskonałą alternatywą dla klascznych cięzkich drewnianych materiałów. Jest wykonana z płyty pilśniowej i wzmocnionej foli, która gwaratują trwałość i wytrzemałość opakowania, dzięki odpowiednim nacięcią, jest elastyczna i można ją dopasować do kształtu przedmiotu.
Zamknij
Papiery Kraftowe
Dzięki długotrwałej współpracy z zaufanymi dostawcami posiadamy szeroką ofertę papierów kraftowych, wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Nasze papiery kraftowe są wykorzystywane do produkcji opakowań, w przemyśle poligraficznym, tekstylnym i wielu innych. Posiadamy szerokie spektrum gramatur, papiery gładzone, mechanicznie gładzone, prążkowane i wiele innych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy optymalne rozwiązania dla każdego klienta.
Zamknij
Testlinery
Oferujemy wysokiej jakości papiery typu testliner. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy w wyborze najlepszego materiału do konkretnego zastosowania. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów wykorzystywaną do produkcji tektury falistej oraz innych zastosowań.

Naszą specjalnością są materiały antykorozyjne wytworzone z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Oferowane przez nas produkty antykorozyjne dedykowane są przede wszystkim branżom automotive i maszynowej. Właściwe zabezpieczenie zapobiegające korozji to najważniejszy problem z którym zmaga się transport i magazynowanie produktów i podzespołów wykonanych z metali takich jak stali, miedź cynk, nikiel, żeliwo, a także elementów chromowanych. Nowoczesne produkty antykorozyjne z powodzeniem zastępują stosowane dawniej smary i oleje oraz nasycone nimi opakowania. Są łatwiejsze i o wiele tańsze w użyciu niż tradycyjne, gwarantują lepszą i dłuższą ochronę, a ich negatywny wpływ na środowisko naturalne ograniczony jest do minimum.

Oferowany przez nas asortyment materiałów antykorozyjnych obejmuje:

  • wykonane w różnych technologiach folie barierowe, których zadaniem jest izolacja produktu przed wilgocią i innymi, niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi
  • folie i papiery antykorozyjne wykorzystujące technologię VCI (Volatile Corrosion Inhibitor). Działanie VCI polega na stopniowym odparowaniu lotnych inhibitorów korozji. Pozwala to na zastosowanie opakowania i zabezpieczenia przed korozją w jednym, a także wymiernie przedłuża okres magazynowania. Produkty antykorozyjne VCI nie wymagają żadnego czyszczenia po rozpakowaniu, a zabezpieczone części są natychmiast gotowe do użycia. Zabezpieczone w ten sposób materiały mogą być przechowywane aż do 24 miesięcy.

Wszystkie te produkty antykorozyjne – folie i papiery charakteryzują się zróżnicowaną grubością i wytrzymałością, a konkretny rodzaj materiału zostanie dobrany przez nasz dział doradczy zgodnie z potrzebami klienta.

Oprócz produktów antykorozyjnych stosowanych głównie jako opakowania posiadamy w ofercie płyny antykorozyjne stworzone na bazie rafinowanych olejów mineralnych lub olejów mineralnych z dodatkiem pochodnych ropy naftowej. Obydwa rodzaje nie zawierają lanoliny i charakteryzują się wysoką płynnością i doskonałymi właściwościami smarnymi.

Nasza oferta zawiera również maty pakowcze, papiery techniczne, tektury, papiery techniczne – trudnopalne i antypoślizgowe, papiery kraftowe i testlinery,a także pochłaniacze wilgoci.

Wszystkich klientów zachęcamy do aktywnego kontaktu z naszym działem doradczym. Jesteśmy w stanie sprostać największym zamówieniom nie tylko dobierając odpowiednie produkty antykorozyjne ale również wyprodukować je na indywidualne zamówienie klienta. Rozwinęliśmy własny dział badawczy, który zajmuje się ciągłym udoskonaleniem naszych technologii. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy i technologie w branży produktów antykorozyjnych, prezentujemy swoje osiągnięcia na międzynarodowych targach i konferencjach. Wszystkie oferowane przez nas materiały antykorozyjne posiadają wymagane certyfikaty i spełniają normy polskie i międzynarodowe. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne wykluczają negatywny wpływ na środowisko. Działamy w pełni ekologicznie, a nasze produkty kwalifikują się do recyclingu.

Certyfikaty
Certyfikat ochrony antykorozyjnej
Certyfikat potwierdzający pochodzenia materiałów wykonanych z drewna, uzyskanych w zgodzie z normami ekologicznymi
Certyfikat współpracy z systemem certyfikacji leśnej, której głównym celem jest promocja zrównoważonej gospodarki leśnej
Certyfikat systemu zarządzania jakością