czym się zajmujemy?

Nasza Firma od lat dostarcza opakowania antykorozyjne na polski rynek.

Dzięki temu możemy przygotować kompleksową ochronę antykorozyjną z wykorzystaniem różnych metod. Dostarczamy produkty najwyższej jakości – na czas i w odpowiedniej formie. Dzięki dużemu działowi analitycznemy, jesteśmy również w stanie doradzić dobór materiałów oraz metodę użycia.

Od kiedy to robimy?

Już od 18 lat. Nasza Firma powstała w 1999 roku. Na przestrzeni lat wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne produkty z szeroko pojętej kategorii opakowań przemysłowych i suchych zabezpieczeń antykorozyjnych.

pracujemy dla największych

Przez dwie dekady działalności mieliśmy okazję współpracować zarówno z międzynarodowymi korporacjami z branży Automotiv jak i prywatnymi przedsiębiorcami. W obydwu wypadkach nasze materiały ochrone VCI lub inne produkty zawsze były najwyżej jakości i gwarantowały oczekiwaną ochronę.

zagraniczni partnerzy

Od początku istnienia naszej firmy reprezentujemy niemiecką firmę BRANOpack specjalizującą się w produkcji opakowań antykorozyjnych. Branopack to międzynarodowa firma z korzeniami i całą produkcją umiejscowioną w Niemczech. Współpraca między naszymi firmami przebiega w doskonałej atmosferze, ponieważ uznajemy te same wartości.

„Jakość jest kluczowym składnikiem długofalowego sukcesu.”
- to dewiza naszego niemieckiego producenta, która i nam jest bliska.

Branopack jest samodzielnym i w pełni niezależnym producentem papierów i foli VCI, dzięki temu mamy pełny wgląd we wszystkie parametry i etapy produkcji. W rezultacie jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze jakościowo materiały, przygotowane specjalnie dla naszych klientów.

Certyfikaty
Certyfikat ochrony antykorozyjnej
Certyfikat potwierdzający pochodzenia materiałów wykonanych z drewna, uzyskanych w zgodzie z normami ekologicznymi
Certyfikat współpracy z systemem certyfikacji leśnej, której głównym celem jest promocja zrównoważonej gospodarki leśnej
Certyfikat systemu zarządzania jakością