Branotect

Branotect jest preparatem ochronnym sporządzonym z rafinowanych lejów mineralnych, destylatów naftowych i dodatków antykorozyjnych. Środek nie zawiera silikonu ani lanoliny, wysoką rozlewnością, dobrymi właściwościami smarującymi i wypieraniem wody.
Jest uniwersalnym środkiem ochrony części metalowych. Tworzy wysoce skuteczną, wyjątkowo cienką powłokę antykorozyjną. Ponadto wnika do wewnątrz powierzchni wypierając z niej wilgoć. Jest odpowiedni dla wszystkich typów metali.
Zabezpiecza części metalowe na czas transportu, chroni produkty masowe, elementy precyzyjne i konstrukcyjne maszyn, narzędzi, przyrządów pomiarowych, a także elementy stykające się. Stosuje się go także jako środek ochronny w czasie przestojów podczas procesu obróbki. Może być preparatem pomocniczym w pracach montażowych (np. pomaga odkręcać zabezpieczone śruby). Może również być stosowany w gospodarstwach domowych, obsłudze i konserwacji pojazdów.
Branotect nakłada się poprzez zanurzanie, malowanie lub natryskiwanie. Pokrytą powierzchnie należy pozostawić do odparowania na ? godziny.

Branotect nakłada się poprzez zanurzanie, malowanie lub natryskiwanie. Pokrytą powierzchnie należy pozostawić do odparowania na 1/2 godziny.

Komentarze są wyłączone.