Branorol

BRANOROL

Olej antykorozyjny Branorol jest tworzony na bazie oleju mineralnego nie zawierającego rozpuszczalników, wosku, krzemu ani nieorganicznych dodatków tworzących popiół.
Olej przeciwkorozyjny działa na dwa sposoby:
1. Tworzy bezpośrednią powłokę ochronną na powierzchni materiału
2. Wydziela małe ilości czynnych substancji antykorozyjnych, które wypełniają atmosferę między chronionym produktem a opakowaniem.

Oleje antykorozyjne są stosowane do zabezpieczenia powierzchni wgłębień przekładni zębatych, silników, rur, a także zbiorników. Można je zastosować do ochrony części nowo wytworzonych, w trakcie sezonowych przerw lub podczas transportu.
Olej jest bardzo łatwy w użyciu. Należy tylko nalać go do otworu, który ma być zabezpieczony. W ten sposób uzyskuje się bardzo szczelną warstwę ochronną tych otworów.
Branorol został stworzony przede wszystkim do ochrony żelaza, jednakże równie skutecznie chroni miedź, mosiądz i brąz ( przy całkowitym pokryciu powierzchni metalu na początku zabezpieczania).
Jego usunięcie jest równie proste. Powierzchnie pokryte Branorol można czyścić wszystkimi praktycznie stosowanymi sposobami czyszczenia i odtłuszczania.

Komentarze są wyłączone.